Est
est eng rus

Liuguksed

avarus / valguse mäng / tasakaal

Liuguksed sobivad ideaalselt praktiliselt kõikidesse ruumidesse pakkudes võimalusi kapi või garderoobitoa sisu peitmiseks ja ruumi jagamiseks. Lisaks praktilisele funktsioonile on liuguks samaaegselt ka rohkete võimalustega sisekujunduselement. Eriti hästi sobivad liuguksed kitsasse ruumi, kuna liiguvad horisontaalselt üksteise ette. Tank liuguksed on sobilikud ka kaldlagedega ruumidesse. Liuguste juures kasutatav „Tark uks“ lahendus sisaldab ukse vaikselt sulgumise süsteemi, mis on ühtalsi ka turvaline väikelastele.

Põrandast laeni liuguksed on ruumikasutuse seisukohalt väga efektiivsed, kuna võimaldavad avada suure osa kapilahendusest korraga. Liuguksed jätavad puhta, minimalistliku ja moodsa viimistluse mulje. Ruumi visuaalselt suuremaks muutmise seisukohalt on väga nutikas kasutada uksesisuna klaasi või peeglit, mis soodustavad valguse levikut ruumis. Liuguksi on sõltuvalt ukse tüübist võimalik horisontaalselt ja/või vertikaalselt jagada, kasutadas erinevaid sisumaterjale.

Liuguks avaneb ja sulgub horisontaalselt siinidel liueldes. Meie tootevalikus on erinevat tüüpi puit- ja alumiinumraamiga liuguksed. Liuguksi on kahe erineva liikumisviisiga:

  • Standardne liuguks, mis liugleb toetudes alasiinile – kasutatakse enamasti kapi ees.
  • TOP liuguks, mis liugleb vaid ülasiinile toetudes (põrand on kinnitusvaba) – kasutatakse enamasti ruumijagajana, aga vajadusel ka kapi ees.

Tutvu liuguste tüüpide ja jaotusvõimalustga lähemalt SIIT.

Liuguste piirmõõdud:

  • Min. laius on 450 mm
  • Max. laius on 1800 mm
  • Max. kõrgus on 3000 mm
  • Max. pindala on 4,5 m²

* Olenevalt ukse tüübist võivad piirmõõdud erineda

  

Tutvu ka järelmaksuvõimalustega

Esik
Garderoob
Elutuba
Magamistuba
Lastetuba

Müügisalongid